Kontakt:

Zadzwoń do nas o każdej porze - nasi eksperci odpowiedzą na Twoje pytania zarówno rano jak i wieczorem.

Tel. kom.: 602 756 754

Tel. kom.: 501 773 636

Tel. 095 783 68 39

Centra obróbcze CNC

Nowym produktem w programie produkcyjnym spóki HOUFEK s.a. są maszyny do obróbki drewna sterowane numerycznie. Chodzi o bardzo wydajne centra obróbcze drewna, odznaczające się uniwersalnością, niezawodnością, precyzyjnością obrabiania oraz wielką sztywnością konstrukcji.
Pierwsza maszyna CNC została zaprezentowana w wrześniu 2007 roku w Brnie na targach WOODTEC. Chodziło o przedstawiciela serii MERCURY, która pierwotnie była przeznaczona do produkcji elementów meblarskich, ramów okiennych, drzwi, schodów, detali wnętrz itd. Podane maszyny oferują jak trzy osiową, tak cztero i pięcio osiową obróbkę w licznych różnych modyfikacjach „wyprodukowanych na zlecenie“ konkretnego klienta, z szeroką gamą akcesoriów.
Charakterystyczną cechą tej maszyny jest konstrukcja konsolowa poprzecznicy (ramienia).

Na razie ostatnim przyrostem w tej kategorii maszyn CNC jest nowa seria TITAN przeznaczona do produkcji elementów meblarskich o skomplikowanym kształcie, modeli drewnianych lub poliesterowych przeznaczonych do odlewni metali itd. Chodzi o nowoczesne pięcio osiowe maszyny osadzone dwu osiową głowicą własnej konstrukcji. Ich cechą charakterystyczną jest bramowa (mostowa) konstrukcja poprzecznicy.

Brak produktów w tej kategorii.